Fotografowanie dnia ślubu.

kilka słów o sposobie pracy...

Dzień ślubu z założenia jest dniem jedynym i niepowtarzalnym, zdarzającym się raz w życiu. Dzień ten powinien być fotografowany spokojnie i z uwagą. Fotografujący nie powinien skupiać na sobie uwagi, nie powinien wymuszać określonych ustawień i zachowań.

Dlatego ja, jako fotograf na ślub z poszanowania tej ceremonii nie będę Was ustawiał, nie będę ingerował w Wasze zachowanie, ani mówił co ma się za chwilę wydarzyć. Nie chcę aby ten dzień był kreowany według moich wyobrażeń, ale chcę by toczył się swoim torem, był oryginalny i taki pozostał na fotografiach.

Wtedy reportaż fotograficzny oparty na prawdziwych emocjach będzie cieszył rodzinę przez wiele pokoleń. Nasze zdjęcia poza tym, że będą pięknie skomponowane wizualnie, będą miały w sobie charakter żywych emocji.

Oczywiście wykonuję swoją pracę dla Państwa Młodych i jeżeli mam zrobić ujęcia ustawiane, pozowane to jak najbardziej wykonuję ją według życzeń.

 

 

Nasze wpisy

 

 

 

 

O naszym blogu.

Blog opiera się na przemyśleniach związanych z naszą pracą. Kumulacja doświadczeń, różnych sytuacji oraz zachowań osób uczestniczących w tych uroczystych chwilach zapisanych w kilku zdaniach. Zapraszam do lektury, a być może dowiedzą się Państwo o tym dniu tego, czego jeszcze nie wiedzą ;-)